Sıkça Sorulan Sorular | Sivas Şifa Sağlık Kabini

Evde bakım ve sağlık hizmetini , hastanede refakatçi hizmetlerimizi 7 gün 24 saat boyunca hasta ve yakınlarımızın istekleriyle ortak planlamayla Evde bakım ve sağlık hizmetini , hastanede refakatçi hizmetlerimizi 7 gün 24 saat boyunca hasta ve yakınlarımızın istekleriyle ortak planlamayla hizmetimizi sunmaktayız.

Personelimizin ekipmanlarını anlaşmış olduğumuz eczane ve medikal ürün firmalarımızın bu konuda gerekli belge ve sertifikasyonlarını mevcuttur.

Tedavi ve bakım sürecimiz bitmiş olsa da hastalarımızda rahatsızlıklarının tekrardan nüksetmemesi için irtibat telefonumuzdan danışma hizmetimiz bulunmaktadır.

Bu durumu kendiniz görüşerek detaylı bilgi almalısınız. Poliçe veya haklarınız kapsamında size nasıl yardımcı olabileceklerini sorarak, koşulları talep edebilirsiniz. Sigortanız veya kurumunuz uygun görmesi durumunda bizimle irtibata geçecektir.

Evet, evde doktor, evde hemşire ve diğer evde sağlık personelimiz eve girmeden hemen önce, tek kullanımlık önlük, tek kullanımlık eldiven ve tek kullanımlık maske giymektedir. Her ziyaret öncesinde tüm malzeme ve cihazlar dezenfekte edilmektedir. Evde doktor ve evde hemşire hizmetlerinde mutlaka ikinci bir sağlık personeli eşlik etmektedir. Bir doktor veya hemşire sadece hasta ile ilgilenmekten, diğer hemşire gerekli cihaz ve ekipmanları hazırlamaktan sorumludur.

Evet, herhangi bir fiziksel muayene, test, ölçüm, çekim gerekmesi durumunda, birçok hizmeti evinizde veya iş yerinizde gerçekleştirilecek şekilde talep edebilirsiniz. Evde Bakım ve Mobil Sağlık Hizmetleri randevusu ayarlamak için sizinle iletişime geçilecektir.

 

Hemen Ara
WhatsApp